18.12.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období

Informace o finančních produktech – MB point

Fakulta financí a účetnictví na základě spolupráce s firmou  Scott & Rose připravila pro studenty fakulty speciální nabídku na možnost využití informací o finančních produktech a finančních institucích pro účely studia a dalšího vzdělávání v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví za nekomerční dotovanou cenu.

Poskytovaný obsah na portále MB point v části Competitive Intelligence (CI)

• Vývoj trhu - Monitoringy
    • Poplatků
    • Úrokových sazeb
    • Informací (přímé marketingové oslovení klientů)
    • Produktových novinek a inovací
  • Databázi poplatků
  • Databázi úrokových sazeb
  • Tržní objemy a obchodní výsledky o finančních institucích
  • Měsíční informační zpravodaj zaměřený na vybrané informace o finančních produktech a jejich parametrech
  • Roční nebo čtvrtletní souhrnný materiál zaměřený na vybrané informace o finančních produktech a jejich parametrech

Cena pro studenty

Cena za přístup na 6 měsíců do systému MB point části CI pro studenty Fakulty financí a účetnictví činí 99,-Kč včetně DPH. Platba je realizována prostřednictvím mobilního telefonu, formou placené SMS.

Vstup pro studenty do systému MB point...