30.6.2017 - Graduation Ceremony MIFA

Konference Rozvoj a inovace finančních produktů – Hledání výnosu a hledání klienta

Odbornou konferenci Rozvoj a inovace finančních produktů 2017 – Hledání výnosu, hledání klienta pořádá Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta financí a účetnictví.

Konference se bude konat v pátek 17. 2. 2017 od 9:00 již tradičně v prostorách Vencovského auly na půdě Vysoké školy ekonomické.

Konference je zaměřena na aktuální otázky změn na finančních trzích způsobených nízkými úrokovými sazbami a dalšími faktory, mezi něž patří především evropská i lokální regulace a nové finanční technologie, které přinášejí strukturální dopady do nastavení finančního trhu, jak z pohledu producentů finančních nástrojů, tak i v jejich vztahu ke klientům. K této problematice přináší konference reprezentativní přehled názorů z oblasti regulace a dohledu, z praxe finančních institucí a distributorů finančních produktů a rovněž z pohledu akademické obce. Tato odborná konference může nabídnout přínos nejen pro pracovníky bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností či obchodníků s cennými papíry, organizací působící v oblasti ochrany spotřebitele, ale také pro širokou odbornou a akademickou veřejnost.

více informací