13.2.2017 - 12.5.2017 - Výuka v letním semestru 2016/2017

Vzdělávací programy pro šablony OP VVV

Fakulta nabízí několik vzdělávacích programů DVPP pro pracovníky škol a školských zařízení pro projekty ŠABLONY PRO SŠ A VOŠ I:

• Výzva 02_16_035
  • Výzva 02_16_042

Programy se budou realizovat na počátku roku 2018, 2019 a 2020 a lze je libovolně kombinovat. Programy lze zařadit do šablony „Výchova k podnikavosti“.

Rozsah každého programu je 8 hodin, cena každého programu je 2 tis. Kč za účastníka (včetně materiálů ke kurzu a drobného občerstvení). V programech vyučují kvalitní a zkušení pracovníci fakulty (prof. Ducháčková, prof. Musílek, prof. Vančurová, Dr. Zídková, doc. Mejzlík apod.)

Programy:

• Bankovnictví, pojišťovnictví a kapitálové trhy (aktuální problémy)
  • Daně (aktuální problémy)
  • Účetnictví (aktuální problémy)

Všechny vzdělávací programy budou v průběhu roku 2017 akreditovány MŠMT jako DVPP. Každý úspěšný absolvent obdrží osvědčení o absolvování vzdělávacího programu. Programy budou probíhat tak, aby vyhovovaly podmínkám výzev „Šablony pro SŠ a VOŠ I“.

V případě zájmu se prosím předběžně registrujte zde. Bližší informace podá L. Večeřová.