Prezentace vedlejších specializací Fakulty financí a účetnictví

9. prosince
2020

Fakulta financí a účetnictví VŠE v Praze pořádá ve středu 9. prosince 2020 od 18:00 hodin prezentaci vedlejších specializací vyučovaných na Fakulty financí a účetnictví. Prezentace se bude konat online v MS Teams – kód pro připojení do týmu: s6pbikj.

Garanti vedlejších specializací seznámí posluchače s obsahem a cíli jednotlivých vedlejších specializací a následně bude dán studentům prostor k jejich otázkám.

Pokud ještě nejste rozhodnuti, jakou vedlejší specializaci ve svém navazujícím magisterském studiu zvolíte a potřebujete více informací, je tato prezentace určena právě pro Vás…!