Prezentace vedlejších specializací Fakulty financí a účetnictví

30. listopadu
2021

Fakulta financí a účetnictví VŠE v Praze 30. listopadu 2021 uspořádala tradiční online prezentaci vedlejších specializací navazujícího magisterského studia vyučovaných na Fakultě financí a účetnictví od letního semestru 2021/2022. Prezentace byla vysílána  prostřednictvím YouTube a můžete si ji porohlédnout ze záznamu (adresa live streamu: https://youtu.be/ovAXVl6Id2Q).

Garanti vedlejších specializací seznámili posluchače s obsahem a cíli jednotlivých vedlejších specializací. Byly zodpovězeny dotazy položené studenty prostřednictvím sli.do (kód #FFU-VS) a následně byly doplněny doc. Dvořákovou do aplikace sli.do i stručné písemné odpovědi, na které se můžete podívat v předchozím odkazu. Pokud byste měli k vedlejším specializacím jakékoliv další dotazy, neváhejte kontaktovat garanty vedlejších specializací.

Pokud ještě nejste rozhodnuti, jakou vedlejší specializaci ve svém navazujícím magisterském studiu zvolíte, a potřebujete více informací, je tato prezentace určena právě pro Vás!
Prezentace vedlejších specializací Fakulty financí a účetnictví