Postup při přihlašování ke státní zkoušce z VS

Student, který splní všechny podmínky pro přihlášení ke státní zkoušce, to znamená, že získá 30 kreditů ve struktuře předepsané studijním plánem, si zapíše dle svého oboru státní zkoušku z VS, její název se shoduje s názvem VS.

Název státní zkoušky

1AU

Auditing

1CO

Controlling

1DB

Daně v podnikání

1FG

Finanční inženýrství

1OC

Oceňování podniku a jeho majetku

1PE

Penežní ekonomie a bankovnictví

1UC

Účetnictví a finanční řízení podniku

1UP

Učitelství odborných ekonomických předmětů

Státní zkouška je vypsaná jako mimosemestrální kurz v rámci "Portálu studenta".

Elektronické potvrzení splnění povinností pro SZ z vedlejší specializace

Na FFÚ používáme elektronické uzavření indexu před státními zkouškami z oboru. Stejným způsobem se potvrzuje i splnění povinností před státní zkouškou z vedlejší specializace.

Student, který splní všechny podmínky pro přihlášení ke státní zkoušce, má složené všechny předměty z vedlejší specializace a chce se přihlásit na státní zkoušku, podá v InSIS na své fakultě elektronickou žádost na studijní oddělení: Portál studenta – Moje studium – Podání elektronické žádosti na studijní oddělení.

 

V žádosti student/ka/ vyplní:

Student/ka/ si tuto žádost otevře, zkopíruje do mailu a přepošle mailem sekretářce katedry, na které se hlásí ke státní závěrečné zkoušce z vedlejší specializace. Je možná i varianta, že si žádost se závěrem vytiskne a přinese ke státnici – záleží na organizaci katedry, která organizuje SZZ.


Copyright (C) 2000 - 2018 University of Economics in Prague