Studuj jeden den na FFÚ

Zvažujete podání přihlášky na FFÚ?

• Chcete si vyzkoušet, jak skutečně probíhá výuka na Fakultě financí a účetnictví VŠE v Praze?
  • Chcete se zeptat proděkana pro studium a našich studentů, jak to na fakultě chodí?
  • Chcete získat informace o přijímacím řízení?
  • Chcete si prohlédnout školu a navštívit například menzu nebo knihovnu?

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, přijďte za námi na akci Studuj jeden den na FFÚ, kde získáte odpovědi nejen na výše uvedené otázky, ale také můžete osobně navštívit přednášky a cvičení našich vyučujících!

Registrujte se! ✨

Kdy?

• 20. března 2024, dopoledne i odpoledne
  • společná část akce trvá cca 75 minut, následně můžete individuálně navštívit přednášky našich vyučujících

Kde?

• Před Starou budovou VŠE na náměstí W. Churchila 1938/4, Praha 3 – Žižkov (odkaz)

Kudy k nám? 🗺️

• K areálu VŠE se pohodlně dostanete metrem C (Hlavní nádraží), tramvají (Viktoria Žižkov), autobusem (Náměstí W. Churchilla) či vlakovými spoji do stanice Praha hlavní nádraží. Areál se nachází poblíž stanice Praha Masarykovo nádraží i autobusového terminálu Florenc.

Skupina na Facebooku pro zájemce o studium

• Studuj FFÚ (spravovaná studenty fakulty)
    • Studenti fakulty představují důvody, proč studovat na FFÚ a přináší všechny důležité informace.

Přihlášeným zájemcům pošleme bližší informace e-mailem.

Případné dotazy k akci směřujte na asistenta proděkana Jana Borovičku: jan.borovicka.ffu@vse.cz

Těšíme se na Vás!

Studuj jeden den na FFÚ