Double Degree

FFÚ nabízí pro své studenty, kteří studují navazující magisterský program v angličtině „Finance and Accounting“ (MIFA)  2 Double Degree programy:

1. Double Degree program ve spolupráci s Univerzité Catholique de Louvain, School of Management v Belgii. Podstatou studia v režimu Double Degree je získání dvou titulů z uvedených univerzit za podmínky studování na obou univerzitách a obhajoby jedné diplomové práce.

Double Degree program se realizuje od září 2017. Program Double Degree vznikl mezi MIFA programem a jedním z následujících programů na Louvain School of Management:

  • Master en sciences de gestion à finalité spécialisée (Master in Management) nebo
  • Master Ingénieur de gestion à finalité spécialisée (Master in Business Engineering).

2. Double Degree program ve spolupráci s Otto-Friedrich-Universität Bamberg (OFUB) v Německu. Tento program nabízí studium jak v angličtine, tak i v němčině. Podstatou studia v režimu Double Degree je získání dvou titulů z uvedených univerzit za podmínky studování na obou univerzitách a obhajoby jedné diplomové práce.

Double Degree program se realizuje od září 2019. Program Double Degree vznikl mezi MIFA programem a jedním z následujících programů na Otto- Friedrich- Universitat Bamberg:

  • Master of Business Sciences
  • Master Finance and Accounting

Double Degree