Zahájení akademického roku a Úvod do studia pro nové studenty FFÚ

13. září
2024
V pátek 13. září se konalo tradiční Slavnostní zahájení akademického roku děkanem fakulty, prof. Petrem Musílkem a navazující Úvod do studia.
Studentům prvního ročníku byly představeny klíčové prvky plánování studia, práce s informačním systémem školy, Intranet FFÚ a další užitečné tipy a triky, které získávali postupně od letních prázdnin díky skupině FFÚ Guides, provozované staršími studenty fakulty. Získali také cenné zkušenosti absolventky FFÚ, Lucie Říhové.
V odpoledním bloku se představily studentské spolky působící na FFÚ (Klub přátel účetnictví, Klub daňařů, Finanční a bankéřský klub), Klub investorů Praha a také garanti jednotlivých studijních programů či vedoucí kateder.
Přejeme všem studentům (a zejména těm nejnovějším) úspěšný start zimního semestru! ✨
Zahájení akademického roku a Úvod do studia pro nové studenty FFÚ