VŠE je #55 ve Financial Times European Business Schools Ranking 2019

Zlepšujeme se. Financial Times dnes zveřejnily výsledky hodnocení European Business Schools Ranking 2019. V žebříčku, kde jsou zveřejněny výsledky 95 nejlepších evropských škol, se Vysoká škola ekonomická v Praze umístila na 55. místě! Je to o pět míst lepší místo než minulý rok, kdy jsme byli „skokan roku“, když jsme skočili z 87. místa v roce 2017 na 60. místo.

První tři místa získaly  francouzská HEC Paris, britská London Business School a italská SDA Bocconi. V letošním hodnocení dominují francouzské (celkem 26) a britské vysoké školy (19). Ze zemí střední a východní Evropy jsou zastoupeny pouze Česká republika (VŠE), Maďarsko (Corvinus University), Polsko (Kozminski University, Warsaw School of Economics), Rusko (St. Petersburg University) a Slovinsko (University of Ljubljana).