11. ročník odborného semináře Národní účetní rady

4. prosince
2020

Dovolujeme si Vás pozvat již na 11. ročník tradičního odborného semináře pořádaného Národní účetní radou. Hlavním tématem letošního semináře budou nejen novinky v oblasti účetnictví, daní a auditu, ale zejména dopady mimořádných opatření proti pandemii COVID-19 a správné postupy jejich řešení v účetnictví, auditu a daních. Stejně jako i v minulých letech budou představeny nové interpretace účetních předpisů připravené Národní účetní radou za uplynulý rok.

Seminář je určen pro účetní, auditory, daňové poradce, finanční ředitele, zaměstnance Finanční správy, studenty vysokých škol a další odbornou veřejnost. Účast na semináři se daňovým poradcům, auditorům a certifikovaným účetním započítává do plnění kontinuálního profesního vzdělávání ve výši 6 hodin.

Pro studenty vysokých škol platí symbolický registrační poplatek 300 Kč bez DPH.

Další informace najdete na:

Národní účetní rada je nezávislá odborná instituce k podpoře odborné způsobilosti a profesní etiky při rozvoji účetních profesí a v oblasti metodiky účetnictví a financování, která byla založena v roce 1999 a jejími členy jsou:

• Komora auditorů České republiky
  • Komora daňových poradců České republiky