9. ročník semináře Národní účetní rady

7. prosince
2018

V pátek 7. prosince 2018 se ve Vencovského aule VŠE v Praze koná již 9. ročník odborného semináře Národní účetní rady (NÚR). Členy NÚR je Komora auditorů, Komora daňových poradců, Svaz účetních a Fakulta financí a účetnictví. Na odborných seminářích NÚR vystupují zástupci jednotlivých členů NÚR, významní odborníci z praxe a zástupci Ministerstva financí a jiných státních orgánů majících vliv na regulaci účetnictví. Každoročně se semináře účastní více než 400 účastníků z řad auditorů, účetních, daňových poradců a pod. Část kapacity Vencovského auly je také rezervována za symbolický poplatek studentům.

Webové stránky Národní účetní rady

Program a elektronické přihlašování na stránkách Komory daňových poradců ČR