Beseda (nejen) pro studenty vybrané ke studiu v zahraničí pro akademický rok 2021/2022

4. května
2021

Srdečně zveme všechny studenty FFÚ na besedu o studiu v zahraničí, která se uskuteční pod taktovkou proděkanky pro zahraniční vztahy FFÚ doc. Marcely Zárybnické Žárové. Seminář je určen především studentům, kteří byli vybráni ke studiu v zahraničí, ale zároveň je otevřen všem ostatním, které studijní výjezdy do zahraniční zajímají. V rámci besedy se o své zkušenosti podělí studenti, kteří jsou aktuálně v zahraničí, bude představena role konzultantů pro Erasmus a jiné formy výuky v zahraničí a budou zmíněny další praktické informace, rady a tipy pro studium v zahraničí.

• Kdy: v úterý 4. 5. 2021 od 18:00 hodin
  • Kde: online v MS Teams