Czech Corporate Finance Forum 2022

Dovolujeme si Vás pozvat na jednodenní prezenční konferenci orientovanou na trendy ve financování v oblasti Corporate Finance a Real Estate.

Primárním cílem konference pořádané Fakultou financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické je propojit obchodní partnery s odbornou veřejností a absolventy VŠE. Sekundárním cílem je propojit business a akademickou půdu a přispět k dlouhodobému zvyšování kvality výuky Corporate Finance na VŠE.

Konferenci otevře makroekonomický diskusní panel předních českých ekonomů. V navazujících odborných sekcích vystoupí odborníci ze společností BCPP, Deloitte, Allen & Overy, ČSOB, JLL, UpVest, Demaco, Crowdberry, Heimstaden a další. Můžete se těšit na následující témata:

Sekce Corporate Finance:

• Úvěrové a dluhopisové financování
  • Kapitálové financování
  • ESG trendy
  • Právní aspekty

Sekce Real Estate  (ve spolupráci s programem MBARE):

• Financování realitního sektoru
  • Alternativní formy financování
  • ESG v Real Estate
  • Panelová diskuse

Komu je konference určena: