FFÚ (opět) podporuje excelenci!

Na Fakultě financí a účetnictví si vážíme skvělých výsledků – jak studijních, tak i pracovních. Proto se v uplynulých dnech setkal děkan fakulty prof. Musílek se studenty s nejlepším prospěchem za minulý akademický rok a také s vyučujícími s nejlepšími výsledky ze studentské ankety z každé katedry.

Nejlepší studenti

• Dobrou fakultu dělají dobří studenti a absolventi – svými skvělými výsledky přispívají k dobrému jménu fakulty. Proto se vedení fakulty setkalo s 1. percentilem nejlepších studentů z každého studijního programu. Přejeme další vynikající výsledky ve studiu i následujícím pracovním životě.

Nejlépe hodnocení vyučující

• Děkan fakulty se sešel a ocenil vyučující, kteří na každé katedře získali nejlepší hodnocení ve studentských anketách za minulý akademický rok.

Všem děkujeme!

FFÚ (opět) podporuje excelenci!