Jak jsme vysílali živě Den otevřených dveří FFÚ na YouTube

Omezení shromažďování osob v souvislosti s bojem proti šíření koronaviru nám přináší nové výzvy. Každoroční den otevřených dveří fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze jsme byli zvyklí organizovat ve dvou kolech ve Vencovského aule VŠE, které bývaly vždy plné tak, že zájemci seděli i na schodech auly. Vzhledem k tomu, že něco takového je v současné době nemožné museli jsme se velmi rychle rozhodnout a připravit na online formu dne otevřených dveří. Rozhodli jsme se připravit se sami tak, abychom nabyté znalosti a zkušenosti i technické vybavení mohli využít i v budoucnosti pro řadu jiných online akcí, seminářů nebo konferencí a rozhodli se pro živé vysílání na YouTube z vlastního „studia“ vybudovaného na fakultě.

Všem, kteří se na přípravě a vlastním živém vysílání podíleli, děkujeme za spolupráci a abychom vám alespoň částečně přiblížili atmosféru vlastního vysílání, najdete v připojené fotogalerii několik fotek, které nám (jako i v jiných případech) skvěle vyfotil Dan Hamerník.

Jak jsme vysílali živě Den otevřených dveří FFÚ na YouTube