Doplňující pedagogické studium pro ekonomy

Pro velký zájem otevíráme další běh Doplňujícího pedagogického studia pro inženýry ekonomy k získání pedagogické kvalifikace k výuce ekonomických předmětů 2. stupně základních škol, středních a vyšších odborných škol

Tento kurz je určen pro absolventy magisterského a inženýrského stupně vysoké školy ekonomického zaměření, kteří již vyučují nebo chtějí vyučovat ekonomické předměty na SŠ či VOŠ, případně finanční gramotnost na 2. stupni ZŠ.

Studium je organizováno a zajišťováno jako třísemestrálníkombinované. Prezenční výuka probíhá v sobotu (Časový harmonogram výuky 1. semestr LS akademický rok 2023) na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze.

Kurz byl aktualizován podle nejnovějších trendů a požadavků MŠMT.

Kurzové činí 28 000 Kč s možností sjednání individuálního splátkového kalendáře.

Přihlášení je možné do 15. února 2023 včetně.

další informace a přihlášku naleznete zde

Výuka se koná na VŠE, Praha 3, nám. W. Churchilla 4 (Nová budova 1. patro č. dv. 177 A, B).

Garant DPS: doc. Ing. Mgr. Katarína Krpálková Krelová, PhD., ING-PAED IGIP (katarina.krelova@vse.cz)

Studijní referentka pro DPS: Marie Purmenská (marie.purmenska@vse.cz)
Místnost: Nová budova 138, tel. 224095123

Úřední hodiny studijní referentky:

PO – 8:30 – 11:00, 13:00 – 14:00
ÚT – 8:30 – 11:00
ST – 8:30 – 11:00, 13:00 – 14:00

Katedra didaktiky ekonomických předmětů je umístěna v nové budově VŠE, nám. W. Churchilla 4, Praha 3 (1. patro, č. dv. 113 NB).

Telefon katedry:  224 095 123

Získejte pedagogickou kvalifikaci pro vyučování ekonomických předmětů na středních a vyšších odborných školách a studujte Akreditované doplňující pedagogické studium na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Přihlášku naleznete na této stránce.

Doplňující pedagogické studium pro ekonomy