Konference: ROBOTIZACE – Finanční profese jako ohrožený druh

25. dubna
2019

Technologický pokrok nezastavíme, a tak nám pomalu, ale jistě proniká i do oblasti financí a účetnictví. S tím se samozřejmě pojí i otázka a obavy, zda lidské zdroje jednou budou nahrazeny umělou inteligencí.

Bude tvoje práce nahrazena roboty a umělou inteligencí? Co dělat, abys nebyl vyměněn algoritmem? A jaké dovednosti budeš potřebovat, pokud máš přežít na trhu práce? Na tyto otázky najdeš odpovědi na naší konferenci!

Letošní ročník konference se bude zabývat především automatizací účetních procesů. Odborníci nejen z korporátní sféry vám ukážou, jak technologie mohou ušetřit účetním čas i náklady, aby se mohli věnovat zajímavějším činnostem než rutinnímu přeťukávání faktur. Během jednoho workshopu budete mít dokonce možnost naprogramovat si svého vlastního robota!

V rámci konference vystoupí i zástupci tzv. fintechů, propojení moderních technologií se světem financí, díky nimž se dozvíme, jak tyto technologie zefektivňují přístup k financím.

Program konference a detailní informace o řečnících naleznete na našich webových stránkách https://kpu.vse.cz/konference-2/konference-2019/

Konference je především určena pro studenty, avšak uvítáme i všechny ostatní přátele účetnictví.

Vstup na konferenci je pro všechny účastníky ZDARMA. Z kapacitních důvodů je však nutná registrace, kterou naleznete zde: https://1url.cz/dMVSS

Budeme se na Vás těšit na VŠE.