Ohlédnutí za Týdnem inovací ve výuce

Konec března se na VŠE nesl v duchu inovací, již podruhé totiž proběhla akce s názvem Týden inovací ve výuce.

Na bohatém programu se výrazně podílela i Fakulta financí a účetnictví, která připravila celou řadu zajímavých přednášek, workshopů a diskuzí k tématům, která jsou jí vlastní, tedy účetnictví, daně, finance, audit a tak dále. Studenti měli možnost potkat skutečné špičky v oboru, namátkou například Petru Pospíšilovou, prezidentku Komory daňových poradců, Simonu Hornochovou, generální ředitelku Generálního finančního ředitelství, či Petra Váchu, vedoucího partnera oddělení audit, účetních a forenzních služeb, EY Česká republika, a mnoho dalších.

Děkujeme všem, kteří se na organizaci akcí podíleli, děkujeme všem partnerům za podporu a děkujeme všem studentům a účastníkům, kterých jsme napočítali více než 700. Těšíme se na Vás zase příště.

Krátký videoprůlet Týdnem inovací ve výuce na FFÚ

Ohlédnutí za Týdnem inovací ve výuce