Online semináře o prevenci syndromu vyhoření a zvládání psychické zátěže

Akademická psychologická poradna vypisuje pro studenty VŠE v Praze online semináře PhDr. Lenky Šilerové, Ph.D. zaměřené na prevenci syndromu vyhoření, zvládání psychické zátěže či omezení studijního selhání.

Semináře jsou vedeny interaktivní formou, využívají principů pozitivní psychologie, time-managementu, mindfulness a moderních přístupů k psychohygieně.

Semináře se budou konat online a přihlašování na ně probíhá přes Doodle, kde je nutné zadat přihlašovací jméno VŠE (dříve „xname“). Přihlášení studenti dostanou před každým seminářem odkaz k přihlášení. Semináře jsou kapacitně omezeny, prosíme tedy studenty, aby se přihlašovali pouze v případě vážného zájmu, a pokud se z nějakého důvodu nemohou zúčastnit, svoji účast včas zrušili buď přímo v Doodle nebo napsali e-mail.

Podrobnosti a termíny seminářů najdete:

Online semináře o prevenci syndromu vyhoření a zvládání psychické zátěže