Prezentace programu ACCA Accelerate

24. listopadu
2022

Ve čtvrtek, 24. listopadu, proběhla na FFÚ prezentace programu Accelerate, poskytovaného organizací Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Studenti progamu Účetnictví a finanční řízení podniku a anglického programu Finance and Accounting mohou skrze tento program čerpat výhody, pokud se rozhodnout složit zkoušky a stát se členy ACCA. Studentům byl představen koncept ACCA zkoušek a působení organizace na trhu práce v oboru. Součástí setkání byl i zábavný vědomostní kvíz, ve kterém se hrálo o věcné ceny v podobě drobných dárků od ACCA.

Výhody profesních akreditací na Fakultě financí a účetnictví:

• Vybrané výhody pro studenty (stipendia, přístup ke studijním materiálům, slevy a úlevy apod.)
  • Absolventům FFÚ se uznávají vyjmenované zkoušky, takže je nemusí skládat po skončení studia v při  získávání profesní licence
  • Mezinárodní uznávání našich profesních akreditací
  • Rychlejší získání profesní licence
  • Úspora času a peněz na straně zaměstnavatele
  • Snazší přechod ze školy do praxe
  • Konkurenční výhoda na trhu práce

Více informací o profesních akreditacích Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze naleznete zde:

Original post:

Do you want to know more about the benefits of the ACCA Accelerate Program and how can ACCA boost your career?

Come to an interesting lecture organized by ACCA in cooperation with the MIFA programme!

The event will take place on November 24, 2022, from 13:30, in room NB177A, at the Prague University of Economics and Business.

Anyone interested in more diverse career opportunities is welcome! Register here and learn more about ACCA!

Prezentace programu ACCA Accelerate