Probíhá 24. ročník konference Fakulty financí a účetnictví

1. června
2023

Od 1. do 2. června 2023 probíhá 24. ročník konference Fakulty financí a účetnictví.

Konference nabízí akademikům možnost prezentovat výsledky probíhajícího výzkumu a (takřka) dokončených článků. Konference je místem setkání vědeckých pracovníků a akademiků z celého světa, umožňuje jim sdílet své myšlenky a vize, diskutovat o vědeckém vývoji ve své oblasti a získat cennou zpětnou vazbu ke svému výzkumu. To může být obzvláště přínosné pro začínající výzkumníky a doktorandy, kteří mají možnost přihlásit své články pomocí PhD Tracku.

Konference také zprostředkovává svým účastníkům širokou nabídku publikačních příležitostí, včetně zvláštních vydaní ve spolupráci s časopisy Emerging Markets Finance and Trade a European Financial and Accounting Journal. Autoři mohou také publikovat skrz sborník.

Probíhá 24. ročník konference Fakulty financí a účetnictví