prof. Müllerová „Účetní osobností roku 2022“

V úterý 6. prosince 2022 se v prostorách pořadatele soutěže, společnosti Wolters Kluwer ČR konalo vyhlášení výsledků soutěže ÚČETNÍ ROKU 2022. „Účetní osobností roku 2022“, kterou volí odborná porota, byla vyhlášena paní prof. Ing. Libuše Müllerová, CSc., která je akademickou pracovnicí katedry financí a účetnictví nepřetržitě již od roku 1968 a v celé své pracovní kariéře se významně podílela na formování účetní a auditorské profese jak přípravou budoucích absolventů, tak i svou aktivní činností v praxi. Prof. Müllerová patří mezi zakládající členy Komory auditorů ČR, je zástupcem FFÚ v Národní účetní radě a je známá svou bohatou přednáškovou a publikační činností.

Paní profesorce k ocenění srdečně blahopřejeme!

Při příležitosti udělení tohoto ocenění, natočil s paní profesorkou Müllerovou svůj podcast „Pro(fi) účetní“ kolega Libor Vašek.

 

V úterý 6. prosince 2022 se v prostorách pořadatele soutěže, společnosti Wolters Kluwer ČR konalo vyhlášení výsledků soutěže ÚČETNÍ ROKU 2022. "Účetní osobností roku 2022", kterou volí odborná porota, byla vyhlášena paní prof. Ing. Libuše Müllerová, CSc., která je akademickou pracovnicí katedry financí a účetnictví nepřetržitě již od roku 1968 a v celé své pracovní kariéře se významně podílela na formování účetní a auditorské profese jak přípravou budoucích absolventů, tak i svou aktivní činností v praxi.