Projekt #FinŽeny zařadil do síně slávy proděkanku Zárybnickou Žárovou

V prvním ročníku projektu #FinŽeny bylo do síně slávy vybráno padesát tři dlouhodobě nejvlivnějších a nejviditelnějších žen českého finančního světa.

Mezi ně byla zařazena i proděkanka pro zahraniční vztahy Fakulty financí a účetnictví doc. Ing. Marcela Zárybnická Žárová, CSc.

Projekt #FinŽENY spojuje inspirativní ženy z finančního světa napříč profesemi, přináší do veřejného prostoru debatu o klíčových tématech celého segmentu a inspiruje příběhy žen, na jejichž expertize finančnictví stojí. V prestižním výběru figurují top manažerky působící ve finančním sektoru i jiných odvětvích, významné reprezentantky státních či veřejných institucí ovlivňující svět financí v uplynulých dekádách. Celý přehled je k dispozici na webu newstream.cz, jehož cílem je podle organizátorů ocenění žen, které zanechávají v českém finančním segmentu výraznou stopu.

Projekt #FinŽeny zařadil do síně slávy proděkanku Zárybnickou Žárovou