Konference Rozvoj a inovace finančních produktů

4. června
2021

Zveme Vás na 10. jubilejní ročník konference Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze, který se tentokráte uskuteční online uskuteční v pátek 4. června 2021 od 9:00 hodin s podtitulem:

„Banky a finanční trhy v „pocovidové“ době“

Konference je určená pro širokou odbornou veřejnost, akademickou obec a zástupce finančních i nefinančních společností.

Konference Rozvoj a inovace finančních produktů je zaměřena na aktuální otázky v oblasti digitalizace v bankovnictví a pojišťovnictví. K této problematice přináší konference reprezentativní přehled názorů z oblasti regulace a dohledu, z praxe finančních institucí a distributorů finančních produktů, z oblasti ochrany spotřebitele a rovněž z akademického pohledu.

Konference nabízí aktuální informace nejen pro pracovníky bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností či obchodníků s cennými papíry, organizací působící v oblasti ochrany spotřebitele, ale také pro širokou odbornou a akademickou veřejnost.

Program, řečníci a další upřesňující informace, jakým způsobem se na konferenci zaregistrovat a připojit ze svých počítačů či mobilních zařízení, budou zveřejněny v dostatečném předstihu a průběžně budou aktualizovány.

Partneři konference: