Seznamovací kurz pro 1. ročníky FFÚ

Poznejte své nové spolužáky ještě před začátkem studia na Fakultě financí a účetnictví VŠE v Praze účastí na Seznamovacím kurzu FFÚ pro 1. ročníky!

Poznáte kamarády z prváku z naší fakulty a především ze svého oboru. Už na seznamováku často vznikají kamarádství na celé studium a někdy i na déle. Naše fakulta si pro vás připravila pestrý program. Budete se moci dokonale seznámit se svými spolužáky, zažijete koncert kapely i super diskotéku. Přes den budete moci soutěžit o hodnotné ceny i relaxovat a opalovat se. Poznáte vedení naší fakulty, některé učitele i doktorandy a dozvíte se podrobněji o oboru, na který se hlásíte. Od starších spolužáků můžete získat důležité informace o radostech, ale i nástrahách studia a rady jak se jim vyhnout.

Během seznamovacího kurzu navážete kontakty a přátelství které vám přinesou výhodu hladšího startu studia, a to příjemnou formou nejrůznějších teambuildingových aktivit, diskotéky, ale i možnosti popovídat si se staršími studenty ze studentských klubů na naší fakultě o tom, na co si dávat při studiu pozor. Oficiální seznamovací kurzy pro první ročníky jsou neformální možností, jak se dozvědět informace potřebné k úspěšnému zahájení studia a přitom prožít pohodový čas v příjemné atmosféře.

• Termín: 7. 9.  – 9. 9. 2022
  • Místo: Areál Tesla – Seč
  • Sraz bus: 11:00 před VŠE na Žižkově
  • Sraz na místě: ve 13:00 hodin přímo v areálu