Seznamovací kurz pro 1. ročníky

9. září
11. září
2018

Poznejte své nové spolužáky ještě před začátkem studia na Fakultě financí a účetnictví VŠE v Praze účastí na Seznamovacím kurzu FFÚ pro 1. ročníky.

Poznáte kamarády z prváku z naší fakulty a především ze svého oboru. Už na seznamováku často vznikají kamarádství na celé studium a někdy i na déle. Naše fakulta si pro vás připravila pestrý program. Budete se moci dokonale seznámit se svými spolužáky, zažijete koncert kapely i super diskotéku. Přes den budete moci soutěžit o hodnotné ceny i relaxovat a opalovat se. Poznáte vedení naší fakulty, některé učitele i doktorandy a dozvíte se podrobněji o oboru, na který se hlásíte. Od starších spolužáků můžete získat důležité informace o radostech, ale i nástrahách studia a rady jak se jim vyhnout.

Během seznamovacího kurzu navážete kontakty a přátelství které vám přinesou výhodu hladšího startu studia, a to příjemnou formou nejrůznějších teambuildingových aktivit, diskotéky, besedy s děkanem, ale i možnosti popovídat si se staršími studenty ze studentských klubů na naší fakultě o tom, na co si dávat při studiu pozor.

POZOR: Letošní ročník poprvé na naší fakultě jak pro 1. ročníky bakalářského studia, tak i pro 1. ročníky navazujícího magisterského studia!