Seznamovací kurzy FFÚ

6. září
8. září
Poznejte své nové spolužáky ještě před začátkem studia!

Poznáte kamarády z prváku z naší fakulty a především ze svého programu. Už na seznamováku často vznikají kamarádství na celé studium a někdy i na déle. Naše fakulta si pro vás připravila pestrý program – budete se moci dokonale seznámit se svými spolužáky, zažijete koncert kapely i super diskotéku. Přes den budete moci soutěžit o hodnotné ceny i relaxovat. Poznáte vedení naší fakulty, některé učitele, studentské spolky fakulty, které jsou spoluorganizátory a dozvíte se podrobněji o programu, který budete studovat. Od starších spolužáků můžete získat důležité informace o radostech, ale i nástrahách studia a rady jak se jim vyhnout.

Během seznamovacího kurzu navážete kontakty a přátelství, které vám přinesou výhodu hladšího startu studia, a to příjemnou formou nejrůznějších teambuildingových aktivit, diskotéky, ale i možnosti popovídat si se staršími studenty ze studentských klubů na naší fakultě o tom, na co si dávat při studiu pozor. Oficiální seznamovací kurzy pro první ročníky jsou neformální možností, jak se dozvědět informace potřebné k úspěšnému zahájení studia a přitom prožít pohodový čas v příjemné atmosféře.

• Termín pro BS: 6. – 8. září 2023 (nezapomeňte vybrat svůj program)
  • Termín pro NMS: 8. – 10. září 2023

Přihlaš se na sezmamovák! ✨