Registrace vedlejších specializací FFÚ

15. srpna
2023

Do 15. srpna se noví studenti všech fakult VŠE mohou hlásit do vedlejších specializací na FFÚ! Registrace budou umožněny po zápisu do studia.

Registrace vedlejších specializací probíhá v InSIS. Více informací naleznete na webu fakulty, navštivte také videa s garanty specializací níže.

1AU | Auditing 1CO | Manažerské účetnictví 1DB | Daně v podnikání
1FG | Finanční inženýrství 1MF | Mezinárodní finance a byznys 1OC | Oceňování podniku a jeho majetku
1PE | Peněžní ekonomie a bankovnictví 1UC | Účetnictví 1VFU | Vzdělávání ve financích a účetnictví

Podívejte se na video, ve kterém vám student FFÚ a proděkan pro studium představí jednotlivé specializace!

Garanti představují své specializace podrobněji ve videích u jednotlivých specializací.

Hodnocení kvality vyučujících vedlejší specializace (anekta pro absolventy 1 rok po promoci)

FFÚ má dlouhodobě nejvyšší hodnocení kvality vyučujících (90 % = výborná nebo chvalitebná)

Registrace vedlejších specializací FFÚ