Výběrové řízení na obsazení pozic „vedoucí katedry“ pro všechny katedry fakulty

Děkan Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze

vypisuje výběrové řízení na obsazení pozic „vedoucí katedry“ pro všechny katedry fakulty podle organizační struktury FFÚ, a to:

• katedry bankovnictví a pojišťovnictví,
  • katedry didaktiky ekonomických předmětů,
  • katedry financí a oceňování podniku,
  • katedry finančního účetnictví a auditingu,
  • katedry měnové teorie a politiky,
  • katedry manažerského účetnictví a
  • katedry veřejných financí.

Funkční období vedoucí/ho katedry je maximálně čtyřleté a předpokládáme ustanovení do vedoucí pozice ke dni 1. září 2022.

Požadavky kladené na uchazeče: minimálně VŠ vzdělání doktorského stupně (Ph.D./CSc.), vědecko-pedagogická hodnost docent nebo profesor a zahraniční zkušenosti výhodou, předchozí vědecko-pedagogická a kvalitní publikační činnost, aktivní znalost českého a anglického jazyka, konkrétní plán rozvoje katedry ve struktuře (i) pedagogika, (ii) výzkum a (iii) internacionalizace.

Přihlášky do výběrového řízení doložené profesním životopisem s uvedením odborných předpokladů a jazykových znalostí, kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání, přehledem publikační a vědecko-výzkumné činnosti, přehledem pedagogické a odborné praxe a výpisem z rejstříku trestů ne starším 3 měsíců, doručte do 30 dnů od zveřejnění (do 7. května 2022 včetně) na adresu: Děkanát Fakulty financí a účetnictví VŠE, nám. W. Churchilla 1938/4, 130 67 Praha 3, obálku označte „VŘ“. Ústní informace na tel. +420 224 095 121

Vypisovatel si vyhrazuje právo některou z pozic tímto výběrovým řízením neobsadit, nebo výběrové řízení zrušit. Osobní údaje předložené v rámci doručených přihlášek budou použity výhradně pro účely výběru nejvhodnějšího kandidáta. Osobní data neúspěšných kandidátů mimo aktuálních zaměstnanců VŠE, nebudou již dále využívána ke zpracování a po uplynutí archivační doby budou skartována.

Zveřejněno na úřední desce fakulty:

7. dubna 2022

Výběrové řízení na obsazení pozic „vedoucí katedry“ pro všechny katedry fakulty