Výsledky přijímacího řízení do BS na FFÚ 2021

Ve čtvrtek 10. června 2021 se konaly na Fakultě financí a účetnictví VŠE v Praze on-line přijímací testy do všech bakalářských studijních programů fakulty.

Bodové limity pro přijetí do bakalářských studijních programů: Body
B-BP Bankovnictví a pojišťovnictví
B-DP Zdanění a daňová politika
B-FI Finance
B-UC Účetnictví a finanční řízení podniku

Bodové výsledky svých jednotlivých testů si každý uchazeč může zobrazit na stránce:

Rozhodnutí o přijetí obdrželi všichni přijetí uchazeči e-mailem a postupně budou tato rozhodnutí vložena také do Studijního informačního systému VŠE v Praze (InSIS), ze kterého každému přijatému uchazeči přijde oznámení s pokyny, jak provést zápis do studia, který je nezbytnou podmínkou přijetí ke studiu.

Druhou nezbytnou podmínkou k tomu, aby se přijatý uchazeč stal studentem naší fakulty (vyžadovanou zákonem o vysokých školách) je doložení středoškolského vzdělání (maturity). Prosíme proto všechny přijaté uchazeče, aby nám úředně ověřenou elektronickou konverzi maturitního vysvědčení (resp. jeho nostrifikaci, pokud Vaše studium proběhlo v zahraničí, kromě Slovenské republiky) vložili do studijního informačního systému (InSIS) VŠE v Praze.
  • Prosíme Vás, abyste tak učinili nejpozději do 30. června 2020 (nejlépe obratem poté, kdy budete mít vysvědčení k dispozici).

Všem přijatým uchazečům gratulujeme!

Přijímací řízení na Fakultu financí a účetnictví je složitý proces, který vyžaduje splnění řady podmínek jak na straně fakulty, tak i na straně uchazeče o studium a naší fakultě záleží na korektním průběhu tohoto řízení. Máme zájem o každého uchazeče, který splnil kritéria přijímacího řízení, pokud to naše kapacita daná stanovenými limity počtu přijatých studentů dovoluje. Protože se do studia nezapíše každý z uchazečů, který byl po přijímacím řízení přijat, je pravděpodobné, že po skončení zápisů bude existovat ještě volná kapacita, díky které bude možné přijmout uchazeče, kteří sice přijímací testy složili, ale nedosáhli v první fázi dostatečného počtu bodů, který by přesahoval bodovou hranici stanovenou pro zvolené studijní programy. V takovém případě potřebujeme mít odvolání uchazeče proti rozhodnutí o nepřijetí ke studiu, abychom jej mohli na uvolněné místo přijmout.

• Další informace k podání odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí
Výsledky přijímacího řízení do BS na FFÚ 2021