Výsledky přijímacího řízení do NMS na FFÚ 2022

Ve středu 22. června 2022 se konaly na Fakultě financí a účetnictví VŠE v Praze přijímací zkoušky do magisterských navazujících studijních programů fakulty.

Bodové výsledky svých jednotlivých testů si každý uchazeč může zobrazit od čtvrtka 23. 6. 2022:

Rozhodnutí o přijetí obdrží všichni přijatí uchazeči e-mailem a postupně budou tato rozhodnutí vložena také do Studijního informačního systému VŠE v Praze (InSIS), ze kterého každému přijatému uchazeči přijde oznámení s pokyny, jak provést souhlas se zápisem do studia.

Druhou nezbytnou podmínkou k tomu, aby se přijatý uchazeč stal studentem naší fakulty, je doložení ukončení svého bakalářského vzdělání, a to nejpozději do 26. 6. 2022.

• Postupujte, prosím, podle pokynů uvedených zde.

Jakékoliv dotazy směřujte, prosím, na studijní referentku paní Simonu Korousovou, simona.korousova@vse.cz

Všem přijatým uchazečům gratulujeme!
Výsledky přijímacího řízení do NMS na FFÚ 2022