Workshop: Média a udržitelnost

26. září
2023

Zajímá vás téma udržitelného rozvoje a jeho propojení s byznysem? Jak fungují nezávislé noviny? Čím se liší od těch klasických a jak se financují?

FFÚ ve spolupráci s dlouholetými novinářkami Martinou Patočkovou a Veronikou Němcovou připravila v rámci Evropského týdne udržitelného rozvoje workshop o jejich časopisu Ekonews, který se tématu udržitelnosti a jeho propojení s byznysem dlouhodobě věnuje. Dozvíte se, jak se takový časopis financuje, jak se jejich business model liší od klasických novin a také o čem se na webech o udržitelnosti píše.

Evropský týden udržitelného rozvoje se v Česku koná ve formě veletrhů, workshopů, výstav, filmových promítání, komunitních nebo vzdělávacích akcí pravidelně již od roku 2015. Jeho cílem je propagovat aktivity a projekty, které se zaměřují na téma udržitelného rozvoje a jeho principů. V rámci projektu UNILEAD 2 se koná také výstava o Greenwashingu – více na Intranetu VŠE.

Workshop Média a udržitelnost proběhne v úterý 26. září od 16:30 v místnosti NB 177B (patro rektorátu), registrujte se prosím níže.

Registrační formulář

 

 

Workshop: Média a udržitelnost