Workshopy s psychology

Řada studentů v těchto dnech prožívá nelehké období a současná situace do značné míry zasáhla všechny z nás.

Ve spolupráci s Ministerstvem obrany, Fakultou informatiky a statistiky a studenty, které situace zasáhla, byly domluveny workshopy, které povedou vojenští psychologové z Ministerstva obrany. Vojenští psychologové pracují s lidmi, kteří jsou vystavováni zátěžovým situacím a se studenty se podělí o své zkušenosti, poskytnou pomoc, podporu a rady, jak se vyrovnat s náročnými situacemi v této době.

V případě, že máte o workshopy zájem, vyplňte, prosím, dotazník, který připravily studentky z Fakulty informatiky a statistiky a byl Vám zaslán na školní e-mail prorektorem Dvořákem. V současnosti jsou domluvené dva termíny v Praze: 10.3. odpoledne a 11. 3. dopoledne. V případě zájmu budou domluveny další termíny.

Workshopy s psychology