Zpravodaj

-

Absolventská středa Ladislav Mejzlík: „Nový zákon o účetnictví – revoluce nebo evoluce?“

Ve středu 20. října 2021 od 18:00 hodin Vás co nejsrdečněji zveme na on-line přednášku v rámci projektu Absolventské středy na VŠE na téma „Nový zákon o účetnictví – revoluce nebo evoluce?“, na které vystoupí doc. Ing. Ladislav Mejzlík, Ph.D. (proděkan Fakulty financí a účetnictví a prezident Komory auditorů ČR).

Absolventská středa Ladislav Mejzlík: „Nový zákon o účetnictví – revoluce nebo evoluce?“

7th International Week

Fakulta financí a účetnictví VŠE v Praze pořádá ve spolupráci s Fakultou informatiky a statistiky a Fakulty mezinárodních vztahů již sedmý ročník týdne blokové výuky zahraničních hostujících profesorů 7th International Week. V tomto ročníku se výuky zúčastní celkem 8 zahraničních profesorů, z nichž každý nabídne jeden volitelný kurz za 3 ECTS kredity. Výuka bude probíhat […]

7th International Week

PF 2023

Děkujeme za spolupráci v letošním roce a přejeme všem klidný konec roku 2022 a šťastný nový rok 2023!
Petr Musílek
děkan Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze

PF 2023

Ladislav Mejzlík zvolen prezidentem KA ČR

V pondělí 14. listopadu 2022 se konal v pražském hotelu Olšanka XXVIII. sněm Komory auditorů ČR, který měl na programu schvalování zpráv o činnosti Komory auditorů ČR za uplynulé období, schvalování změn profesních předpisů a Etického kodexu. Auditoři volili polovinu, tj. 7 členů výkonného výboru, 11 členů dozorčí komise a 7 členů kárné komise.

Členové výkonného výboru na svém prvním zasedání ihned po skončení sněmu zvolili pro příští funkční období:

prezidentem Ladislava Mejzlíka,
prvním viceprezidentem byl zvolen Milan Bláha a
viceprezidentkou Hana Mužátková.

Ladislav Mejzlík zvolen prezidentem KA ČR

Evropský projekt: jak dnes funguje?

Fakulta financí a účetnictví vás co nejsrdečněji zve na odbornou přednášku na téma Evropský projekt: jak dnes funguje?
Kdo: Ing. Václav Žďárek MSc., Ph.D. (ekonom v Directorate‑General for Economic and Financial Affairs, Evropská komise, Brusel)
Kdy: 12. prosince 2022 v době od 18.00 do 19.30 hodin.
Kde: RB 211
Účast nevyžaduje registraci.

Evropský projekt: jak dnes funguje?

13. ročník semináře Národní účetní rady

Dovolujeme si Vás pozvat již na 13. ročník tradičního odborného semináře pořádaného Národní účetní radou. Hlavním tématem letošního semináře bude příprava nového zákona o účetnictví a další novinky v účetnictví, auditu a daních. Seminář je určen pro účetní, auditory, daňové poradce, finanční ředitele, zaměstnance Finanční správy, studenty vysokých škol a další odbornou veřejnost. Účast na semináři […]

13. ročník semináře Národní účetní rady

Globální a česká ekonomika: Co nás čeká v roce 2023?

Absolventská středa FFÚ s Janem Vejmělkem Zveme vás 7. prosince od 18:00 na hybridní přednášku (online/osobní účast) v rámci projektu Absolventské středy na téma „Globální a česká ekonomika: Co nás čeká v roce 2023?“. Prezentaci povede Jan Vejmělek, hlavní ekonom vedoucí odboru Ekonomický a strategický výzkum a absolvent Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze. Po akci se uskuteční neformální setkání s […]

Globální a česká ekonomika: Co nás čeká v roce 2023?

Studuj jeden den na FFÚ!

Vážení zájemci o bakalářské studium na FFÚ VŠE,

připravili jsme pro vás akci Studuj jeden den na FFÚ, během které se dozvíte, jaké to je, usednout na jeden den do lavic Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze, získáte informace od našich studentů a budete moci klást otázky proděkanovi pro studium, panu doc. Leoši Vítkovi. Předáme Vám také informace o přijímacích zkouškách a zážitky ze studentského života.

Akce se koná ve středu 23. listopadu v dopoledních či odpoledních hodinách dle Vašeho výběru.
Na akci je třeba se registrovat zde.

Studuj jeden den na FFÚ!
-

Promoce absolventů bakalářského studia FFÚ

Vážené absolventky a absolventi, dovolujeme si vám tímto oznámit, že v pátek 25. listopadu 2022 se konají ve Vencovského aule VŠE v Praze slavnostní promoce absolventů všech studijních programů bakalářského studia Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze.   Pozvánka Seznam absolventů Zároveň prosíme všechny absolventy, aby na promoci přinesli vyplněný dokument: Anketa Během promoce […]

Promoce absolventů bakalářského studia FFÚ

Absolventská středa: Trh nemovitostí – přehřátí nebo kolaps?

Zveme vás 2. listopadu od 18:00 na hybridní přednášku (online/osobní účast) na téma „Trh nemovitostí: přehřátí nebo kolaps?“, kterou povede Miroslav Linhart, absolvent VŠE a vedoucí partner oddělení finančního poradenství společnosti Deloitte. Událost organizuje Absolventské centrum VŠE ve spolupráci s Fakultou financí a účetnictví.

Absolventská středa: Trh nemovitostí – přehřátí nebo kolaps?

Weby Vysoké školy ekonomické v Praze využívají pro optimalizaci svého obsahu a poskytovaných služeb cookies. Prosíme o udělení souhlasu s jejich uložením.
Zobrazit více informací

Vyberte služby, pro které chcete povolit využívání cookies: