Den otevřených dveří FFÚ

1. Kdy se koná?
    v pátek 25. 1. 2019 od 9:00 hodin a od 11:00 hodin
  2. Kde se koná?
    Ve Vencovského aule, nové budovy VŠE v Praze 3 na Žižkově, nám. Winstona Churchilla 4.
  3. Co se dozvíte?
    Vše o přijímačkách, oborech, studiu a uplatnění absolventů formou prezentace a následných odpovědí na dotazy.
    Každý účastník obdrží informační brožurku se všemi důležitými informacemi o přijímacím řízení i studiu na fakultě.
  4. Kdo tam bude?
    Děkan fakulty s proděkany a všemi garanty studijních oborů a zástupci fakultních studentských klubů.
  5. Můžu mít dotazy?
    Ano, vedení fakulty, garanti oborů i studentští zástupci vám budou odpovídat na vaše dotazy.
  6. Můžu si prohlédnout školu?
    Ano, po skončení prezentace a odpovědí na dotazy ve Vencovského aule si můžete prohlédnou celý areál školy v doprovodu studentů z fakultních studentských klubů.
  7. Zajímají vás odpovědi na následující otázky?
    Z čeho a jak se dělají přijímací zkoušky.
    Do kdy a jak vyplnit přihlášku.
    Jak probíhá studium a zkoušky.
    Jaké jsou možnosti studia v zahraničí.
    Jaké ubytování na kolejích.
    Jak lze získat stipendium.
    Jaké je uplatnění absolventů.
    Jaké jsou na fakultě mimoškolní aktivity.
  8. Setkáte se s těmi, kteří vás budou učit a s budoucími spolužáky z vyšších ročníků.
    Budete si moci prohlédnout místa, kde budete studovat.