Podej si přihlášku na FFÚ!

30. dubna
2023

Podej si přihlášku do bakalářského nebo navazujícího magisterského studia na FFÚ!

Přihlášky je možné podávat do 30. dubna 2023. Na jednu přihlášku do bakalářského studia je možné si napsat až tři studijní programy a seřadit je podle svých priorit. Do navazujícího magisterského studia budou přijati bakaláři z FFÚ a přes přijímačky i bakaláři z jiných fakult – všichni ale musí podat přihlášky!

Další informace naleznete v sekci Přijímací řízení do bakalářského studia a Přijímací řízení do navazujícího magisterského studia.

Vzdělání získané na FFÚ VŠE je krok správným směrem k zajištění zajímavého zaměstnání a příjemných příjmů. Díky jasnému obsahu a dlouhodobé tradici dává studium na FFÚ vynikající startovní pozici k budování profesní kariéry nejen jako experta v oblasti financí a účetnictví, ale také pro řídící pozice v této oblasti. Nezaměstnanost absolventů FFÚ je dlouhodobě téměř nulová.

Absolventi fakulty se uplatňují zejména ve firemní praxi v poradenských a auditorských firmách, bankách a dalších firmách, ale i ve státní správě na ministerstvech, v ČNB, na finančních úřadech apod. Část absolventů také podniká samostatně jako daňoví poradci, auditoři či znalci.

Podej si přihlášku na FFÚ!