Oznámení o zrušení promocí 27. a 28. listopadu 2020

Vážené absolventky a absolventi,

slavnostní promoce absolventů bakalářských a magisterských studijních programů, které se měly konat 27. a 28. listopadu 2020, byly v důsledku opatření k zamezení šíření koronaviru zrušeny. Toto rozhodnutí nás netěší, jsme jej nuceni učinit v tomto roce již potřetí a věříme, že chápete důvody, proč promoce není možné za současných podmínek pořádat.

Pokud svůj diplom potřebujete již nyní, můžete od 26. listopadu 2020 požádat e-mailem studijní oddělení fakulty (svou studijní referentku) o jeho zaslání poštou. Je k tomu nutné uvést své identifikační údaje, aby bylo jasné, že o zaslání diplomu žádáte opravdu vy (nejlépe žádost poslat ze svého studentského e-mailu) a dále poštovní adresu, na kterou má být diplom zaslán. Součástí e-mailu musí být rovněž řádně vyplněné následující dokumenty:

Po zlepšení epidemiologické situace bude možné si diplom vyzvednout v úředních hodinách studijního oddělení.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

Oznámení o zrušení promocí 27. a 28. listopadu 2020
  • Autor: Lucie Horáčková