Registrace vedlejších specializací FFÚ

27. listopadu
2023

Od 27. listopadu se studenti všech fakult VŠE mohou hlásit do vedlejších specializací na FFÚ!

Registrace vedlejších specializací probíhá v InSIS. Více informací naleznete na webu fakulty, navštivte také videa s garanty specializací níže.

Máte zájem o vedlejší specializace na naší fakultě? Přijďte 13. 12. 2023 od 14 hodin do NB 139, kde budete moci s garanty VS probrat vaše dotazy. Akce bude stručná, věcná a k dispozici bude i nealko občerstvení.

V případě zájmu se prosím registrujte na tomto odkazu.

1AU | Auditing 1CO | Manažerské účetnictví 1DB | Daně v podnikání
1FG | Finanční inženýrství 1MF | Mezinárodní finance a byznys 1OC | Oceňování podniku a jeho majetku
1PE | Peněžní ekonomie a bankovnictví 1UC | Účetnictví 1VFU | Vzdělávání ve financích a účetnictví

Podívejte se na video, ve kterém vám student FFÚ a proděkan pro studium představí jednotlivé specializace!

Garanti představují své specializace podrobněji ve videích u jednotlivých specializací.

Hodnocení kvality vyučujících vedlejší specializace (anekta pro absolventy 1 rok po promoci)

FFÚ má dlouhodobě nejvyšší hodnocení kvality vyučujících (90 % = výborná nebo chvalitebná)